Tancerka, licencjonowany instruktor tańca disco dance, jazz dance, modern, choreograf, absolwentka Instruktorskiego Kursu Kwalifikacyjnego o specjalności taniec współczesny, absolwentka socjologii w Wyższej Szkole im. Bogdana Jańskiego w Warszawie, sędzia Polskiej Federacji Tańca oraz sędzia międzynarodowy International Dance Organization, współwłaścicielka Born2Dance Studio.

W 1992 r. zaczęła uczęszczać na zajęcia grupy wokalno-tanecznej w Nowodworskim Ośrodku Kultury gdyż marzeniem jej życia był śpiew jednakże na szkolenia z grupą przyjeżdżali coraz to nowi choreografowie tańca (m.in. Pani Maria Zajdler) i po niedługim czasie odkryła, że prawdziwa jej pasją i celem w życiu jest taniec. Taniec pochłaniał ją bez reszty dlatego postanowiła dołączyć do profesjonalnej grupy tanecznej by móc się w pełni rozwijać. W 1995 roku zaczęła uczęszczać na zajęcia tańca towarzyskiego jednak instruktor prowadzący zajęcia docenił talent i zapał młodej tancerki i w ten sposób dołączyła do grona tancerzy Zespołu Tańca Nowoczesnego.W grupie tej rozwijała swoje umiejętności w zakresie tańca show dance pod okiem  sław polskiego tańca m.in. Pana Piotra Galińskiego, Pani Hanny Kosiewicz i Pana Wiktora Charczenko.

 
 

Wraz z formacją taneczną Małgosia zdobywała medalowe miejsca podczas Mistrzostw Polski i reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy i Świata. Jednocześnie doskonaliła swoje umiejętności w stylu disco dance zdobywając wiele nagród, który jak się później okazało stał się jej ulubionym stylem.

W 1999 roku postanowiła zakończyć karierę taneczną i poświęcić się pracy instruktorskiej z dziećmi i młodzieżą, co okazało się „strzałem w dziesiątkę”. Prowadzone przez Małgosie grupy „RELIESE III” i RELIESE IV” szybko zyskały miano najlepszych grup w Polsce i na Świecie. Podczas kilkuletniej pracy jej wychowankowie zdobyli kilkadziesiąt  tytułów Mistrza Polski oraz tytuły Mistrzów Europy i Świata w kategoriach disco dance, show dance, disco show i hip hop. Tancerze Małgosi prezentowali się m.in. na parkietach Polski, Słowacji, Czech, Niemiec, Włoch, Ukrainy, Rosji, Norwegii wzbudzając podziw widzów i sędziów.

W latach 2000-2002 oprócz prowadzenia grup poszerzała swoje umiejętności choreograficzne w trakcie Instruktorskiego Kursu Kwalifikacyjnego o specjalności taniec współczesny pod okiem wybitnych choreografów i nauczycieli tańca m.in. Pana Piotra Galińskiego, Pani Mileny Jurczyk, Pana Witolda Jurewicza, Pana Roberta Śliżewskiego, Pana Jana Łosakiewicza, Pana Leszka Bzdyla i innych.          W czerwcu 2002 roku zdała egzamin państwowy z wynikiem bardzo dobrym i otrzymała tytuł instruktora tańca.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W 2001 r. jej dokonania choreograficzne zostały docenione prestiżową nagrodą przyznawaną przez Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie dla najlepszego choreografa województwa mazowieckiego a w roku 2005 otrzymała nagrodę trenera i choreografa roku Polskiej Federacji Tańca. Od 2002 roku Małgosia jest cenionym konsultantem czołowych polskich zespołów tanecznych w kategoriach disco dance oraz wykładowcą międzynarodowych zgrupowań tanecznych m.in. w Słowacji, Ukrainie, Rosji i Norwegii.

W studio Born2Dance Małgosia prowadzi grupy FAME w Legionowie a także konsultuje i układa choreografie dla grupy Fame Żyrardów.  Jej podopieczni na każdym turnieju tanecznym zdobywają z reguły pierwsze miejsca. Jej oczkiem w głowie, któremu poświęca każdą wolna chwilę jest grupa FAME 1 Dorośli , która jest jedną z czołowych polskich grup tanecznych w stylu disco dance (I miejsce na Mistrzostwach Polski w 2012 r. w kategorii disco dance formacje dorosłych).

Na sali jest jak wulkan: energiczna, spontaniczna, żywiołowa. Taniec jest miłością jej życia, zwierciadłem duszy dzięki niemu czuje się kimś wyjątkowym i to stara się wpoić swoim tancerzom…