\

 

Oferta dla klientów indywidualnych

W okresie od września do czerwca zapraszamy do korzystania ze stałych zajęć tanecznych wg naszego grafiku, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie;-)

Przedszkolaki (3-6 lat ) na zajęcia z rytmiki i tańca
Dzieci i młodzież na zajęcia disco dance , hip hop, jazz dance, modern lub gimnastyki artystycznej
Dorośli na kursy tańca towarzyskiego, użytkowego, sexi dance i zumbę

W naszym studio posiadamy również różne poziomy zaawansowania poczynając od grup początkujących aż po mistrzowskie. Dlatego też wybranie naszej szkoły tańca daje możliwość kompleksowego rozwoju tanecznego w możliwie najszybszym czasie.

W ferie zimowe oraz wakacje letnie organizujemy zimowe stacjonarne zgrupowania taneczne oraz letnie obozy wyjazdowe (zarejestrowane w Kuratorium Oświaty) mających na celu podniesienie umiejętności i techniki tańca oraz przygotowanie choreografii grup zaawansowanych. Oferta adresowana dla dzieci i młodzieży.

 

 

 

 

 

 

 

Oferta dla firm i agencji reklamowych:

Nasi tancerze wielokrotnie uświetniają swoimi występami uroczyste bankiety, promocje, otwarcia, teledyski oraz pokazy i targi zarówno gotowymi choreografiami jak i specjalnie przygotowanymi pod daną imprezę układami. Zamówione programy taneczne wykonywane są przez najlepszych tancerzy naszego Studia, co oznacza profesjonalne przygotowanie zarówno pod względem choreografii jak i wyglądu scenicznego grupy tanecznej. Atrakcyjne tancerki i tancerze będą niewątpliwie świetnym uzupełnieniem imprezy na wysokim poziomie. Nasze studio posiada także grupy młodsze zaawansowane, których tancerze znakomicie sprawdzają się na imprezach dla dzieci.

 

 

 


Oferta dla szkół tańca, domów kultury, zespołów tanecznych:

Prowadzimy szkolenia w systemie warsztatowym z zarówno z solistami, parami jak i grupami tanecznymi z zakresu styli i technik: disco dance, hip hop, jazz oraz modern we wszystkich kategoriach wiekowych i na wszystkich poziomach zaawansowania. Jesteśmy szkoleniowcami wielu czołowych polskich zespołów zarówno w trakcie roku jak i na letnich i zimowych zgrupowaniach.

Prowadzimy również konsultacje choreograficzne i przygotowujemy choreografie formacji tanecznych. Profesjonalizm i zaangażowanie naszych instruktorów w zlecony projekt pozwala,  w krótkim czasie osiągnąć zamierzony efekt.  Co najważniejsze wszystkie konsultacje prowadzimy w dogodnym dla zleceniodawcy terminie.