Grupa taneczna „Fame” powstała w 2006 roku w momencie rozpoczęcia działalności przez Born2Dance Studio. Jest to grupa turniejowa zaawansowana, która szkoli się w technikach i stylach: disco, dance, jazz i modern. Założycielem i głównym choreografem zespołu jest Małgorzata Szulc, która grupę mistrzowską czyli „Fame 1” stworzyła z tancerzy którzy współpracowali z nią przez wiele lat. Niesamowita kreatywność i doświadczenie choreografa oraz pasja i zaangażowanie tancerzy szybko zaowocowało na ogólnopolskich parkietach. W 2009 roku formacja Fame 1 zdobyła III miejsce na Krajowych Mistrzostwach IDO w stylu disco dance. Pokazując swoją przynależność do czołówki polskich grup tanecznych w 2009 i 2010 r. tancerze obronili tytuł II vice mistrzów Polski. Grupa pani Małgosi z roku na rok pięła się coraz wyżej, zdobywając w 2011 roku na KM IDO II miejsce, a już w 2012 tytuł Mistrza Polski i IV miejsce na mistrzostwach świata.

Celem stawianym przez Małgosię tancerzom grup Fame jest nie tylko przygotowanie pod kątem zawodów i Mistrzostw ale przede wszystkim wszechstronne poznawanie różnych technik tanecznych, które pozwalają lepiej poznać taniec jako dziedzinę sztuki.  Możemy, zatem oglądać występy zespołu w takich stylach jak modern czy lirycal jazz, w których prezentują bardzo wysoki poziom. Tancerze grupy FAME wywołują niezapomniane wrażenia wśród jury i publiczności, która niejednokrotnie dziękuje grupie owacjami na stojąco, co jest niewątpliwie najpiękniejszą nagrodą dla każdego tancerza i trenera.

Wśród tancerzy mistrzowskiej grupy Fame znajdują się młodzi, ambitni ludzie, których Małgosia zaprosiła do współpracy instruktorskiej. Sukces w prowadzonych przez nich zajęciach tkwi w wieloletnim i uważnym uczeniu się tajników przekazywania wiedzy i pasji przez Małgosię. Dzięki temu są w stanie samodzielnie przygotować młodych, początkujących tancerzy do grup mistrzowskich a studio Born2Dance skupia coraz większą liczbę uczestników trzymając jednocześnie wysoki poziom.

Fame dorośli Legionowo

Zespół Fame dorośli to grupa profesjonalnych tancerzy , którzy maja swoje marzenia i aspiracje. To ludzie, dla których taniec jest czymś więcej niż tylko rywalizacją turniejową. Młodzi, ambitni  tancerze z pasją świadomi swojej wartości. Ich wieloletnie doświadczenie i obycie sceniczne przekłada się na rewelacyjne występy i zachwycające pokazy na ogólnopolskich i światowych parkietach. Praca z tancerzami Fame dorośli  to przyjemność i nie lada wyzwanie. Na zajęciach panuje rodzinna atmosfera co przekłada się na serdeczne relacje i odpowiednią współprace uczestników podczas zajęć. FAME 1 to grupa zamknięta , do której dołączenie wymaga techniki na wysokim poziomie i mocnego charakteru. Mistrzowie Polski formacji disco dance 2012 r. i zdobywcy wielu Grand Prix w kategorii formacje  inne formy podczas ogólnopolskich zawodów tanecznych a także soliści i duety na mistrzowskim poziomie to właśnie grupa FAME Dorośli;-

Fame juniorzy Legionowo

Zespół Fame juniorzy to grupa zaawansowana turniejowa.  Silna i zgrana grupa tancerzy w wieku od 12 do 15 lat stanowi młode zaplecze grupy Fame dorośli. Zajęcia z juniorami są nacechowane humorem i zabawą oczywiście w połączeniu z ciężką pracą nad choreografią i techniką, co pociąga za sobą liczne pasmo sukcesów na ogólnopolskich zawodach tanecznych. FAME juniorzy to „mieszanka charakterów” ciężka do okiełznania, ale dzięki temu pokazująca pazur w tańcu. Dynamiczne występy tej grupy powodują porywają publiczność i rozgrzewają atmosferę.  Grupa FAME juniorzy to ambitne i prężnie rozwijające się dzieciaki dla , których taniec jest przygodą i pasją.

Fame dzieci Legionowo

Zespół Fame dzieci to najmłodsza grupa turniejowa w naszym Studio. Należą do niej bardzo ambitne, otwarte na nowości i ciężką pracę maluchy. Nasze Fame dzieciaki dzielnie stawiają czoła wszystkim wyzwaniom stawianym przez panią Małgosię. Sumiennie pracują nad rozciąganiem i plastyką ciała a także cyklicznie ćwiczą obowiązkowe elementy techniczne w celu szybkiego rozwoju.  Dla nich taniec to już nie tylko zabawa, mimo że bardzo się lubią i stanowią zgrany zespół. Taniec to dla nich wspólna praca, ćwiczenia. Ich marzeniem jest dogonić swoich starszych kolegów i koleżanki, których podziwiają, szanują i …którym już depczą po piętach. Grupa FAME dzieci może pochwalić się licznymi sukcesami na ogólnopolskich zawodach tanecznych w występach formacji i mini formacji oraz bardzo zdolnymi solistkami do lat 11.


2019r.
2018r.
2017r.
2016r.
2015r.
2014r.
2013r.
2012r.
2011r.
 2010r.
 2009r.
 2008r.
 2007r.
 2006r.